Të Rejat - Muzik Shqip | Shqip Stars | Download Music | MP3 Shqip | Kengetar | Seriale

Kerko
Go to content

Main menu:

Të Rejat

Ja çka ka bërë Muhamet Bajrami i njohur si Meti nuk e ka ndërmend të ndalet. Këngë, videoklipe, covera dhe shumë ide.
Të gjitha këto e bëjnë Metin një nga këngëtarët më produktiv. I pëlqen të eksperimentoj me stile, kjo për të goditur sa më shumë shije të mases. Muhamet Bajrami-Meti, sapo ka lansuar edhe videoklipin e këngës më të re, që e sjell atë shumë më ndryshe dhe absolutisht në formë. Meti ka lansuar këngën me titull "Qysh po ja bojna na". Zhanri, ritmi, zëri dhe skenat e klipit, tregojnë se ky është një projekt që do ti krijoj edhe më shumë teren këngëtarit që edhe ashtu është mjaftë aktiv. "Qysh po ja bojna na" është produkt muzikor i krijuar nga Don Arbas, miksim dhe masterizim nga Arbassound Studios, me tekst të Sparroë dhe video të punuar nga produksioni "MProduction".Klipi është xhiruar në Kosovë dhe Berlin. A është ky hiti i këtij fillimviti.
 
Back to content | Back to main menu